+90 216 505 02 20 Mail. face
Site Haritası
 
Kimyasal Temizlik
Ana Sayfa Hakkımızda Soğutma Sistemleri   Satış / Ürünler  Mekanik Tesisat  Sertifikalarımız  Neden Bizi Seçmelisiniz ?  İletişim  
Hoşgeldiniz Climax'ı Tanıyalım Servis / Bakım  Çözümler Doğru Hesaplama  Kalite Belgelerimiz  Farkımız Bize Ulaşın
Servis Bakım Kimyasal Temizlik  
 Soğutma Grupları - Chiller
 Kompresör Revizyonu
 Bakır Boru Değişimi(Retubing)
 Soğutma Kulesi Revizyonu
 Yedek Parça
 Su Soğutmalı Chiller Kimyasal
 Temizlik Hizmeti
 Enerji Tasarrufu ve
 Cihaz Yenileme (Retrofit)
 Soğutma Grubu Otomasyonu ve  Software Eprom Yükleme
 Eğitim Hizmeti

 

             Su Soğutmalı Chiller grubunun ekonomik olarak en yüksek standartlara ulaşabilmesi için temel şart soğutma kulesinin ve kondenserinin mükemmel çalışmasıdır. Isı transferinde oluşabilecek herhangi bir kayıp, yüksek maliyetlere neden olur. Kondenser içinde bulunan bakır borularda meydana gelebilecek  korozyon ve depozit maddeleri engellemek için tesisatında bulunan suyun şartlandırılması ve belli periyodlarda pislik tutucu(filtre) temizliği yapmak gerekmektedir.

Bu uygulamaları yapmamış veya eksik yapmış olan müşterilerimizin  cihazlarında bulunan kondenserlerde  ısı alışverişlerinin yetersiz olmasından dolayı cihazlarında arızalar görülüyor. Bu durumlara mahal vermemek için kule, kule hattı,kondenser hattı ve evaporatör hattı temizleme işlemlerini yaptırmanız sizin için daha sağlıklı olacaktır. Bu kondenser/evaporatör temizlik işlemleri sırasında firmamız bakır borulara zarar vermemek ve  boruların çevresinde toplamış olan korozyon ve depozit maddeleri tam anlamıyla temizleyebilmek için özel temizleme makinası kullanmaktadır.

Kimyasal temizlik hizmetlerimizden yararlanmak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz
Mcquay Kimyasal Temizleme Chiller kimyasal temizleme
Kimyasal Temizlik Kimyasal Temizlik Kimyasal Temizlik