+90 216 505 02 20 Mail. face
Site Haritası
 
chiller soğutmada neden biz
Ana Sayfa Hakkımızda Soğutma Sistemleri   Satış / Ürünler  Mekanik Tesisat  Sertifikalarımız  Neden Bizi Seçmelisiniz ?  İletişim  
Hoşgeldiniz Climax'ı Tanıyalım Servis / Bakım  Çözümler Doğru Hesaplama  Kalite Belgelerimiz  Farkımız Bize Ulaşın
  Neden Bizi Seçmelisiniz?  

İşte nedenleriniz!

Soğutmada Neden Biz

Profesyonel bir iş, net bir anlayış ve müşteri memnuniyeti için her zaman samimiyete önem veririz.

Hiçbir zaman kendimizi ve müşterilerimizi daha önceden belirlenmiş kalıp ve şablonlarla sınırlamaz, her zaman bir başka çözümün olabileceğini düşünerek müşterilerimize sonuca dayalı en ekonomik ve akılcı çözümler  sunarız.

Servis verilen ürünler ile ilgili olarak yurtiçi - yurtdışı eğitimlerine  periyodik olarak katılarak tekniğine uygun servis bakım ve en kısa sürede doğru teşhis ile arıza çözümü hizmeti verme konusunda iddalıyız.

Servis kalitemizi son teknoloji  elektronik ölçüm ve kontrol cihazları ile müşterilerimize zaman ve nakit kazandırarak gösteririz.

Servis Kalitemiz için en önemli prensibimiz servis hizmeti verdiğimiz cihazlarda orjinal yedek parça kullanmaktayız.

Referans firmalarımız için özel hazırlanmış iş sağlığı ve güvenliği çözümleri ile güvenlik standartları prosedürlerine kesinlikle riayet ediyoruz.

Kyoto Protokolünde belirtilen “atmosferdeki sera gazı yoğunluğunun, iklime tehlikeli etki yapmayacak seviyelerde dengede kalmasını sağlamak” amacıyla soğutma sistemlerinde bulunan soğutucu gazları,yağları ve kimyasal maddeleri  doğaya atmadan gerekli birimlere teslim ederek doğaya saygılı servis anlayışı ile çalışmaktayız.

 

Yukarıda niteliklerini sıralamış olduğumuz yaklaşımımız doğrultusunda çalışmalarımızın başında mutlaka müşterilerimize ihtiyaçlarına nasıl cevap vereceğimizi anlatır, bu şekilde somut ve net fayda sağlarız.

Chiller de neden biz Mcquay da neden bzi