+90 216 505 02 20 Mail. face
Site Haritası
 
Ana Sayfa Hakkımızda Soğutma Sistemleri   Satış / Ürünler  Mekanik Tesisat  Sertifikalarımız  Neden Bizi Seçmelisiniz ?  İletişim  
Hoşgeldiniz Climax'ı Tanıyalım Servis / Bakım  Çözümler Doğru Hesaplama  Kalite Belgelerimiz  Farkımız Bize Ulaşın
  Hakkımızda  


            Klimaks Isıtma Soğutma Sistemleri San.ve Tic.Ltd.Şti. 2005 yılından itibaren konfor soğutma grupları chiller sistemi ile plastik ve ambalaj endüstrisinde enjeksiyon makinelerinde kullanılan kalıpların ve makinenin hidrolik yağının soğutulması için kullanılan chiller, termokonvektör (dry cooler), termoregulatör, free cooling chillerlerin devreye alma, periyodik bakım, acil arıza servisleri, kompresör revizyonu, retubing (bakır boru değişimi), retrofit(cihaz yenileme), su kule revizyonu konularına ek olarak,müşterilerine alternatif paket çözümler sunarken; servis hizmetleri dışında cihazlarda enerji tasarrufu sağlanması, yedek parça satış, teknik eğitim, 2.El soğutma grubu satış veya kiralaması, soğutma grubu montajı  ve mekanik tesisat konularında da hizmet vermektedir.

            Ülkemiz soğutma sektörü klasik servis anlayışına, yenilikçi ve modern bakış açısı getirmeyi hedefleyen firmamız, müşterilerine sonuca dayalı en ekonomik ve akılcı çözümleri  sunmaktadır.

Bu doğrultuda TSE 12850 Hizmet yeterlilik belgesine sahip firmamız, personel ve ekipman kalitesine bağlı olarak, müşteri memnuniyeti firmamızın öncelik verdiği ve her geçen gün daha fazla yatırım yaptığı noktalardır.

            Tüm servis kadrosu, konularında uzman mühendis ve teknikerlerden oluşan ekibimiz 7/24 servis anlayışı, 3 Kıta 20 ülkeye verilen servis hizmeti ile ilgili olarak yurtiçi-yurtdışı cihaz eğitimlerine periyodik olarak katılarak son teknolojiyi yakından takip etmektedir.

Soğutma sektöründe servis kalitesini, devamlılığı ve profesyonellik ilkesi edinen Klimaks Isıtma Soğutma Sistemleri San. ve Tic.Ltd.Şti.’yi bugün saygın markaların aranılan yetkili servisi yapmasının yanı sıra referanslarımızdan da anlaşılacağı gibi ülkemizin sayılı firmalarını da müşteri portföyüne dahil etmiştir.Kurumsal kimliğine uygun olarak her geçen gün  BÜYÜMEYE DEVAM!...demektedir.

Climax soğutma sistemleri şirket profili Hakkımızda